ЦСКА елиминира Адмира Вакер с общ резултат 6:1
Виена - Футбол - Адмира Вакер - ЦСКА

ЦСКА елиминира австрийския Адмира Вакер, след нова победа и в реванша и с общ резултат 6:1 продължава в третия предварителен кръг на Лига Европа. Мауридес откри резултата в 14-ата минута, като довкара лесно отбилата се в страничната греда топка, изстреляна от Кирил Десподов.  До гола се стигна след като Жанио Бикел спечели 15-ина метра терен и изведе отлично Десподов очи в очи срещу вратаря на домакините Кутин. В 53-та минута Мауридес пресече грешно подаване в защитата на Адмира и удвои преднината на "армейците". Само след 2 минути Бакъш върна един гол, но за повече домакините нямаха сили. В 80-та минута Жоржиньо завърши отлична индивидуална атака на Едвин Джеси отляво за крайното 1:3.
На практика ЦСКА реши двубоя още в първата среща на стадион "Българска армия", когато постигна класическа победа с 3:0.