Класика на ЦСКА осигури спокоен реванш срещу Адмира Вакер
София - Футбол - ЦСКА - Адмира Вакер

ЦСКА разби Адмира Вакер с класическото 3:0 в първи мач от втория предварителен кръг на Лига Европа.  "Армейците" вкараха и трите си попадения само в рамките на 9 минути през първото полувреме. Първите два гола отбеляза Кирил Десподов съответно в 29-ата и 34-ата минута. Третият гол реализира Мауридес в 38-ата минута от дузпа.
ЦСКА излезе без четирима титуляри - Бодуров, Малинов, Тиаго и Енрике, но въпреки сериозните кадрови проблеми направи много силни 45 минути срещу австрийците. През втората част "червените" свалиха оборотите и с по-пестелива игра запазиха отличната преднина, даваща им спокойствие преди реванша след седмица.