ЦСКА победи с 2:0 Локомотив Пловдив
София - ЦСКА - Локомотив Пловдив - Първа лига

ЦСКА победи с 2:0 Локомотив Пловдив с голове на Мауридес и Жоржиньо. Пръвият си гол за "червените" вкара Мауридес в 52-та минута, когато Едвин Джеси направи невероятен рейд отляво, центрира в наказателното поле, където нападателят простреля с глава Милина. Десет минути по-късно Жоржиньо удвои резултата, след атака на ЦСКА, преминала отново през Джеси. Жеферсон Телес центрира отляво в наказателното поле, Жоржиньо изпревари защитник и прати топката във вратата на гостите от Пловдив. Двата отбора играят на стадион Българска армия мач от първия кръг на Първа лига.