Вадуц от Лихтенщайн елиминира Левски в Европа
София - Футбол - Левски - Вадуц

Отборът на Левски регистрира нова сериозна издънка в евротурнирите, след като отпадна още в първия предварителен кръг на Лига Европа от Вадуц. "Сините" победиха с 3:2 единствения професионален отбор на Лихтенщайн, но с общ резултат 3:3 отпаднаха от турнира.
В 25-та минута Кулибали откри резултата с удар от 15-ина метра и усложни задачата на домакините. Десет минути по-късно Серджиу Буш все пак върна надеждите на "сините" с изравнително попадение. Белаид направи пълен обрат в 53-ата минута, но само след две минути Тадич изравни. Буш пропусна дузпа в 75-ата минута, а Кабрал успя да вкара само за 3:2 пет минути преди края.