ЦСКА - Левски 2:2
София - Футбол - ЦСКА - Левски

ЦСКА и Левски направиха 2:2 в дербито от 30-ия кръг на Първа професионална лига. Завърналият се в игра след наказание Фернандо Каранга откри резултата още в 6-та минута от дузпа.  Главният рефер Стефан Апостолов отсъди наказателния удар за нарушение в пеналта на Божидар Митрев срещу бразилския голаджия на "армейците".
Само три минути по-късно ЦСКА удвои преднината си, когато Рафаел Енрике преодоля отляво и Цветкович, и Яблонски, шутира към вратата, топката намери дясната греда и влезе в "синята" мрежа.
През втората част, също в кратък период от време - между 48-та и 61-та минути, играчите на Левски върнаха пасива в резултата с голове на Горанов и Паулиньо.