ЦСКА победи "Царско село" в последна контрола преди началото на сезона
София – Футбол. Конторлен мач – ЦСКА - „Царско село”

ЦСКА победи "Царско село" в последна контрола преди началото на сезона.  През първото полувреме резултата откри Светослав Диков в 33-ата минута за 0:1, след груба грешка на Черниаускас. В 53-ата минута Каранга изравни с глава, а победния гол отбеляза новото попълнение Жан Бланко, минута след като влезе в игра.
Шестима футболисти на ЦСКА пропуснаха мача - Рубен Пинто е трайно контузен, Кристиян Малинов продължава да се възстановява от травмата си, Кирил Десподов, Станислав Манолев и Слави Петров получават почивка, а Радослав Живков е болен.