Столичани празнуват с тридневно рок парти деня на София
Концерт за Деня на София 17 септември

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Концерт за Деня на София 17 септември

дата: 17.09.2006
тегло: 461 KB
размери: 2000X1349 px
автор: Миро Златев
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

С концерти в Южния парк любителите на рока празнуват Деня на София 17 септември.  На партито снощи забиха групите “Черна дупка”, “Пецко” и “Ложа на благочестивите михлюзи” водени от Емил Трифонов-Кембъла. Тази вечер на сцената излизат “Awek” и “Епизод”.
Група "Черна дупка"
черна дупка,група,китарист,музика,китара,деня на софия,концерт,сцена,вяра, надежда, любов и майка им софия