ЦСКА мина през "паркирания автобус" Витоша и зае първото място
София - Футбол - Витоша - ЦСКА

Витоша (Бистрица) и ЦСКА играха в среща от 19-ия кръг на Първа лига и завършиха с 0:2.  В състава на червените имаше известни промени - голмайсторът Фернандо Каранга отсъства заради наказание, с което се сдоби в предишния двубой срещу Септември. На негово място се изявява Кевин Кумемба. В ролята на защитник пък се завърна Станислав Манолев, който пропусна предишния мач от шампионата, заради контузия.
Раул Лое откри резултата в 42-ата минута, а Кирил Десподов затвърди победата на ЦСКА с гол в 88-ата минута.