| Откриха обновената елктрическа подстанция в Пловдив Пловдив - Откриване на обновената електростанция | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Откриване на обновената електростанция
дата: 10.09.2006 тегло: 1027 KB размери: 2142X3172 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Днес със специална церемония обновената и разширена електрическа подстанция отвори врати в Пловдив. На церемонията присъстваха министърът на икомониката и енергетиката Румен Овчаров, заместник министърът на икомониката и енергетиката Валентин Иванов, изпълнителният директор на НЕК ЕАД Любомир Велков, управител на Сименс ЕООД за България Стоян Нешев и директорът на управление на PTD на Сименс Германия Улрих Вундке. Съоръженията в станцията са подменени с нови, модерни и сигурни, с високи технически параметри, които отговарят на изискванията на този важен енергиен възел за Южна България. Мадрик Папазян, Тодор Петков - областен управител на Пловдив, Любомир Велков - изпълнителен директор на НЕК ЕАД, министър Румен Овчаров, Валентин Иванов - заместник министър на икономиката и енергетиката, Улрих Вундке - директор "Бизнес развитие" на Сименс Германия. Пред тях Стоян Нешев - управител на Сименс за България (отляво надясно) | ||