Откриха обновената елктрическа подстанция в Пловдив
Пловдив - Откриване на обновената електростанция

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Пловдив - Откриване на обновената електростанция

дата: 10.09.2006
тегло: 1027 KB
размери: 2142X3172 px
автор: www.plovdiv24.com
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Днес със специална церемония обновената и разширена електрическа подстанция отвори врати в Пловдив.  На церемонията присъстваха министърът на икомониката и енергетиката Румен Овчаров, заместник министърът на икомониката и енергетиката Валентин Иванов, изпълнителният директор на НЕК ЕАД Любомир Велков, управител на Сименс ЕООД за България Стоян Нешев и директорът на управление на PTD на Сименс Германия Улрих Вундке. Съоръженията в станцията са подменени с нови, модерни и сигурни, с високи технически параметри, които отговарят на изискванията на този важен енергиен възел за Южна България.
Мадрик Папазян, Тодор Петков - областен управител на Пловдив, Любомир Велков - изпълнителен директор на НЕК ЕАД, министър Румен Овчаров, Валентин Иванов - заместник министър на икономиката и енергетиката, Улрих Вундке - директор "Бизнес развитие" на Сименс Германия. Пред тях Стоян Нешев - управител на Сименс за България (отляво надясно)
мадрик папазян,тодор петков,областен управител,пловдив,любомир велков, изпълнителен директор на нек еад,министър,румен овчаров,валентин иванов,заместник министър на икономиката и енергетиката,улрих вундке,директор бизнес развитие на сименс германия,стоян нешев,управител на сименс българия,електростанция,