Реферът Николай Йорданов съхрани успеха на Левски срещу Локо (Пд)
София - Футбол - Левски - Локомотив (Пловдив)

Левски победи Локомотив (Пловдив) с 1:0 в мач от 15-ия кръг на Първа професионална лига.  Жорди Гомес реализира единствения гол в мача от пряк свободен удар в 38-ата минута. Пет минути по-късно левият защитник на домакините Иван Горанов получи червен картон от рефера Николай Йорданов, за фаул срещу Димо Бакалов, който оставаше сам срещу Божидар Митрев.
В самия край на редовното игрово време главният рефер Николай Йорданов не отсъди стопроцентова дузпа в полза на пловдивчани и така запази крехкия аванс на домакините. Тогава при разбъркване в наказателното поле на "сините" Димо Бакалов отправи удар, летящата към вратата топка се отби в разперената ръка на Холмар Ейолфсон, но Йорданов си затвори очите пред явното нарушение.