„Лудогорец” победи с 4:1 „Септември” (София) на стадион „Васил Левски”
София – Футбол Първа лига – „Септември”, София – „Лудогорец”

„Лудогорец” разгроми с 4:1 „Септември”, София при гостуването си на стадион "Васил Левски" в мач от десетия кръг на Първа лига.  Първото попадение отбеляза Крис Гади, който изненада шампионите в 45-ата минута. През второто полувреме "орлите" се развихриха и вкараха цели четири попадения. Джоди Лукоки реализирал две попадения в 56-та и 88-та минути. По едно попадение добавиха Натанаел в 55-та и Вандерсон в 85-та.
След успеха Лудогорец събра 24 точки и отново е само на една зад лидера ЦСКА. Септември има 7 точки и заема предпоследното 13-о място в класирането.