Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Славия и Лудогорец завършиха при резултат 0:4 мача от 8-ия кръг на Първа лига. Гостите поведоха още в 4-ата минута с изпълнение на Клаудио Кешеру. В 20-ата минута отбеляза отново Кешеру чрез дузпа за нарушение към самия него от страна на футболиста на Славия - Стефан Велков. Малко след началото на второто полувреме Върджил Мисиджан отбеляза и трето попадение във вратата на Славия. В 75-ата минута Жуниор Кишада се отчете за окончателната победа на Лудогорец над домакините.