ЦСКА с класика срещу Верея на "Армията"
София - Футбол - ЦСКА - Верея

ЦСКА постигна класическа победа с 3:0 срещу Верея в мач от осмия кръг на Първа професионална лига.  Колумбийският външен халф Густаво Кулма се превърна в герой за "армейците", като реализира и двете попадения през първата част. Още в 7-та минута Кулма се възползва от объркване в защитата на гостите и откри резултата. В 37-та минута атакуващият халф добави втори гол, когато топката се върна при него при опит за подаване към Фернандо Каранга. Самият Каранга вкара дежурното си попадение в 67-та минута при нов пропуск в защитата на гостите.