Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

ЦСКА постигна категорична победа с класическото 3:0 срещу Левски в мач от четвъртия кръг на шампионския плейоф на Първа професионална лига.  Още във втората минута Арсенио Нунеш откри резултата, след подаване на Густаво Кулма. Само четири минути по-късно Кирил Десподов удвои преднината на "армейците" с удар отблизо. В 54-ата минута бразилският нападател на ЦСКА Фернандо Каранга довърши символичните домакини с гол с глава. Той получи отлично подаване при статично положение от Кирил Десподов, за да направи победата на "армейците" класическа. С тези три точки ЦСКА измести кръвния враг от втората позиция в класирането.