ЦСКА победи Локомотив Пд на "Лаута"
Пловдив - Футбол - Локомотив (Пд) - ЦСКА

ЦСКА победи Локомотив (Пловдив) с 2:1 на стадиона в парк "Лаута" в мач от втория кръг на плейофната фаза.  Защитникът на "червените" Николай Бодуров откри резултата в 11-ата минута при статично положение, след удар с глава. Рафаел Перес сгреши фатално в 35-ата минута, когато подари топката на Мартин Камбуров на метри пред пеналтерията. Нападателят овладя кълбото и изведе Димо Бакалов, който изравни резултата, останал очи в очи с Георги Китанов.
Минута след попадението халфът на домакините Умарбаев опита да удари без топка Давид Шимао, за което реферът Станислав Ставров вдигна червен картон на таджикския футболист. В същата ситуация португалецът получи предупреждение в жълто.
През втората част "армейците" тотално доминираха, но направиха куп пропуски пред вратата на "смърфовете". В 72-та минута логиката възтържествува, когато най-добрият играч на терена Густаво Кулма реализира победно попадение за ЦСКА с хубав удар от границата на наказателното поле.