Славия победи десет от Локо (ГО) след две спорни съдийски решения
София - Футбол - Славия - Локомотив Горна Оряховица

Славия спечели три точки в битката на дъното в Първа професионална лига, след победа с 3:1 над Локомотив (Горна Оряховица). Първият ключов момент в мача дойде в 31-ата минута, когато реферът Тихомир Алексов отсъди много спорен втори жълт картон на Софиен Муса. При ситуацията повторенията показват, че няма дори нарушение. В 41-ата минута съдията отсъди и несъществуваща дузпа в полза на домакините, която Ивайло Димитров реализира за 1:0. Сердер Сердеров направи аванса на "белите" два гола, а резервата Фунду намали в 67-ата минута. Крайният резултат оформи Божидар Васев в последната минута.