Славия загуби в доиграването с Лудогорец

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Славия загуби от Лудогорец с 0:2 при доиграването на срещата от 20-ия кръг на Първа професионална лига.
Клаудиу Кешеру откри резултата в 67-ата минута с глава, след подаване на Вандерсон. В 76-ата минута Жуниор Кишада удвои преднината на гостите.
Кишада пропусна първата сериозна възможност за гол, когато Георги Петков изби шута му в корнер. "Белите" също имаха своите шансове в следващите минути. В 33-ата минута привлеченият от Ботев Пд Жоао Пауло бе изведен в добра позиция, но отново Георги Петков неутрализира опасността.
Вчера двубоят бе прекъснат в 12-ата минута заради обилен снеговалеж и мачът днес стартира от 11:23 минута.