България победи Люксембург в мач с драматични обрати

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Националният отбор на България стартира с победа световните квалификации за Мондиал 2018 в Русия.  Нашите футболисти надиграха с гол в последните секунди Люксембург с 4:3.
Димитър Рангелов даде аванс за България в 16-ата минута, но бившия играч на ЦСКА Йоаким шокира малкото публика на стадиона с две попадения в 60-ата и 62-ата минути. Марселиньо с глава върна равенствотов 65-ата минута, а Ивелин Попов с отлично изпълнение на фаул вкара за 3:2. В 90-ата минута на мача Бонхарт изравни за Люксембург, а веднага след това Александър Тонев донесе победата за България за 4:3