ЦСКА победи трудно Локомотив /Горна Оряховица/
София - Футбол - ЦСКА - Локомотив /Горна Оряховица/

Новият наставник на ЦСКА Едуард Йорданеску стартира с победа начело на отбора.  Армейците надиграха Локомотив /Горна Оряховица/ с 2:0 на стадион "Българска армия" като въпреки игровото преимущество, успеха дойде трудно. Първият гол отбеляза Густаво Кулма в 66-ата минута, а Борислав Чорбаджийски вкара още един гол в добавеното от съдията време. Гостите завършиха мача с десет души, след като в 81-ата минута Димо Атанасков получи втори жълт и съответно червен картон след нарушение срещу Самир Аясс.