Славия победи Миньор в контрола
София - Футбол - Славия - Миньор

Славия победи с 3:1 третодивизионния Миньор Перник в приятелски мач, игран на стадиона на „белите“ в „Овча купел“.
В 62-ата минута Веско Весков изненадващо даде аванс на перничани, но девет минути по-късно Янис Карабельов изравни. В 78-ата минута Евгений Тюкалов вкара първия си гол с екипа на "белите" за 2:1, седем минути преди края на двубоя Емил Стоев оформи крайното 3:1.
В тази среща старши треньорът Александър Тарханов даде шанс за изява на футболисти, които по-рядко получават игрови минути на терена. Срещата изгледа и селекционерът на младежкия национален отбор Антони Здравков – Сухия.