Aпелативният съд в Бургас заседава по жалба на иранеца, спипан с близо 200 кг хероин
Бургас - Мярка за неотклонение

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Бургас - Мярка за неотклонение

дата: 14.07.2016
тегло: 1231 KB
размери: 6667X3000 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Aпелативен съд - Бургас заседава по жалба на иранския гражданин Амир Реза Какванд. На 5 юли той е задържан от граничните власти на ГКПП – Лесово с рекордното количество хероин - 196 кг. Мъжът не е съгласен със задържането си под стража, което търпи с определение на Окръжен съд-Ямбол.
Дрогата на стойност 18 млн. лева беше скрита в камион с доматено пюре. Това е най-голямото количество, залавяно на границата с Турция от влизането на България в ЕС.
Наркотикът е открит в ТИР, превозващ 22 тона доматена паста в консервни кутии и е пътувал за Холандия. С рентген митничарите открили, че товарът е с нееднородна плътност и започнали щателна проверка. Оказва се, че хероинът е скрит в торбички във фабрично затворени консервни кутии, които били по-леки от кутиите с доматена паста.
Амир Реза Какванд е задържан с рекордното количество хероин - 196 кг
наркотрафик,наркотрафикант,наркотици,