Локомотив обърна Левски на Герена и "връчи" шампионската титла на Лудогорец

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Отборът на Левски допусна пълен обрат срещу Локомотив/Пловдив/ след като водеше с 2:0 на полувремето.  Гостите успяха да вкарат три гола през втората част с което направиха Лудогорец шампион за пета поредна година.
Мачът започна отлично за сините, които поведоха с два бързи гола на Венцислав Христов и Мигел Бедоя в 16 и 17 минути. Веднага след почивката Сашо Александров си отбеляза автогол, а Мартин Камбуров, първо изравни резултата в 65-та минута, а точно преди края асистира на Карагарен за трети гол във вратата на Левски.