„Славия” победи „Ботев” на собствения си стадион в „Овча купел”
София – Футбол „А” група - „Славия” - „Ботев” (Пловдив)

„Славия” победи „Ботев” (Пловдив) с 1:0 в мач от 32-ия кръг на "А" група, състоял се пред полупразните трибуни на стадиона в "Овча купел".  В герой за "белите" се превърна Борислав Балджийски, който отбеляза в 75-ата минута. За юношата на „Левски” това беше попадение в четвърти пореден мач. Победата е първа домакинска на "белите" под ръководството на руския треньор Александър Тарханов. Успехът прати Славия само на точка зад третия „Берое” и с шанс за класиране в Лига Европа. В момента "белите" са четвърти с 43 точки, а тимът от Стара Загора има 44 в актива си.