ЦСКА гостува в Плевен на “Спартак“ отреди жребия за Купата
София - Жребий за Купата на България

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Жребий за Купата на България

дата: 30.09.2015
тегло: 822 KB
размери: 2239X3000 px
автор: Николай Варадинов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Жребият за осминафиналите в турнира за Купата на България отново размина Левски и ЦСКА. Левски ще направи нова визита край морето - на Несебър, а ЦСКА гостува в Плевен на “Спартак“. 
Шампионът Лудогорец ще е гост на „Локомотив“ Горна Оряховица. Само една двойка събра два отбора от А група - Локо Пловдив – Монтана. Единственият представител на А областна група - Вихър Строево - бе изтеглен първи от баскетболния шеф Тити Папазов, присъстващ на жребия. “Вихър“ ще приеме носителя на Купата Черно море.
Елиминацията ще бъде в една среща, а датите са 27, 28 и 29 октомври.
Всички двойки за осминафиналите:
Вихър Строево - Черно море
Берое - Банско
Спартак Плевен - ЦСКА
Локомотив Горна Оряховица - Лудогорец
Литекс - Дунав Русе
Локомотив Пловдив - Монтана
Созопол - Ботев Пд
Несебър - Левски
Тити Папазов
купа,футбол,