Волейболните ни национали загубиха от Канада с резултат 1:3 в Ботевград
Ботевград – Волейбол група "С" на Световната лига – България Канада

Волейболният мач между България и Канада от група "С" на Световната лига заръвши при резултат 1:3 за канадците.  Двубоят е първи за двата тима от 26-ото издание на турнира и се игра в зала "Арена Ботевград".
Първият и вторият гейм канадците затвориха съответно 25:20 и 25:19. Третият гейм започна добре за българите и те успяха да го вземат с резултат 25:22. Четвъртата част стартира равностойно, но гостите постепенно взеха превес и геймът завърши при резултат 25:21 и крайна победа с 1:3.