Локо (Сф) победи Ботев (Пд) в "Надежда"
София - Футбол - Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)

Локомотив (София) победи Ботев (Пловдив) с 1:0 в среща от 5-ия кръг на първата шестица. Емил Гъргоров вкара единствения гол с глава в 60-ата минута.
Гостите първи имаха възможност за гол - в 6-ата минута удар от въздуха на Божидар Васев бе уловен от Божидар Митрев. Малко по-късно Пламен Николов повали Антонио Ливраменто пред наказателното поле, след което с прехвърлящ удар прати кълбото в собствената си врата. Реферът Никола Попов обаче вече бе отсъдил нарушение и не призна атрактивния автогол, с което си навлече гнева на домакините.