България и Италия направиха отново 2:2
София - Футбол - България - Италия

Отборите на България и Италия завършиха при резултат 2:2 в европейска квалификация на стадион "Васил Левски".
“Трикольорите” обърнаха именития си съперник само за шест минути, след като губеха с 0:1 в самото начало в дебюта на Ивайло Петев. Йордан Минев си отбеляза автогол в 4-ата минута, но попадения на Ивелин Попов (11) и Илиян Мицански (17) обърнаха резултата в полза на “лъвовете”. В 37-ата минута Ивелин Попов удари и гредата зад Сиригу от пряк свободен удар. Шест минути преди края пълният дебютант за “Скуадра адзура” - бразилеца Едер, възстанови равенството с неспасяем удар. До края на срещата гостите изпуснаха да си тръгнат и с трите точки.