Базел пристигна за мача с Лудогорец от Шампионска лига
София - Летище София - Пристигане на Базел

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Летище София - Пристигане на Базел

дата: 21.10.2014
тегло: 895 KB
размери: 3000X2406 px
автор: Стефан Марков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Швейцарският шампион Базел пристигна днес в София за третия мач в груповата фаза на Шампионската лига срещу Лудогорец. Швейцарците се засякоха на Летище София с определения за главен съдия в утрешния мач - германецът Денис Айтекин и неговите помощници. Реферът обаче не е бил в самолета на Базел, а е пътувал с полет от Цюрих.
Българският национал Иван Иванов пристигна заедно с отбора в София, въпреки че лекува контузия и не може да участва в мача.
"Говорих с треньорите. Много са изненадани от отбора на Лудогорец. Казаха, че притежават изключителни аргументи и качествени футболисти и нека по-добрият спечели. Ние сме фаворит за второто място. За Лудогорец вече казах - мисля, че те имат някакви болни амбиции да се класират на второто място. Не ги подценявам. Изключително добър отбор са и това, което правят за България е супер, но за тях е по-важно да си гледат първенството, а тези мачове са за престиж, опит, самочувствие и следващата година да атакуват по-големи цели", обяви Иванов, след което посочи, че е твърдо зад националния селекционер Любослав Пенев.

Старши-треньорът на Базел Пауло Соуса
футбол,футболист,групова,фаза,шампионска,лига,