ЦСКА победи столичния „Локомотив с класическото 3:0

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

ЦСКА победи "Локомотив" (София) с 3:0 в мач от деветия кръг на "А" група.  В 37-та минута съдията на срещата Цветан Кръстев отмени гол на „Локомотив”. Ранджелович вкара с глава след центриране от корнер, но реферът прецени, че бранителят на столичните железничари е извършил нарушение срещу Валентин Илиев и отмени попадението.
Натискът на ЦСКА се материализира в 52-та минута. Тони Силва проби по дясното крило и пусна пас към Жуан Фелипе, който с шут по зеям от границата на наказателното поле откри резултата - 1:0 за червените.
До края на полувремето "червените" отбелязоха още два гола - в 57-мата минута Сержиу Буш удвоява резултата, а в края на мача Орелен Жоаким бележи за 3:0