Лудогорец спечели Купата на България след победа над Ботев Пд

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

Лудогорец победи с 1:0 Ботев (Пловдив) във финала за Купата на България. Единственото попадение в мача, игран пред 15 000 зрители на стадион "Лазур" в Бургас, реализира Роман Безяк в 58-та минута.
Малко след попадението агитката на пловдивчани буквално запали съоръжението. Заради хвърлените факли и пожара главният рефер Георги Йорданов прекрати финалния сблъсък за 17 минути.