Черноморец представи двама португалци
Бургас - Нови попълнения в „Черноморец-Бургас“

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Бургас - Нови попълнения в „Черноморец-Бургас“

дата: 15.07.2013
тегло: 1164 KB
размери: 3000X2378 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Отборът на „Черноморец-Бургас“ си осигури още две нови попълнения през лятната селекция. И двата трансфера са на португалски футболисти - Франсиско Мигел Франко Антунес Гомес-Чико и Карлос Мануел Коста Фернандес Фонсека. 
Чико е роден на 2.06.1988 година в Торес Ведрас, Португалия. Защитникът е юноша на Спортинг. Играл е още за португалските Portimonese, Moreirense, Torrense, Pampilhosa, Tourirense.
Фонсека е роден на 23.08.1987 в Галегос Сао Мартиньо, Португалия. Играе като полузащитник. Преминал е през отборите на Feirense, Tirsense, Santa Maria и Gil Vicente.
И двамата изкараха едноседмичен пробен период в тима, като взеха участие и в няколко контролни срещи.
Карлос Мануел Коста Фернандес Фонсека
трансфер,трансфери,футболисти,