Почина един от обгазените работници край Поморие
Поморие - Помпена станция подаваща отпадъчни води към пречиствателна станция

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Поморие - Помпена станция подаваща отпадъчни води към пречиствателна станция

дата: 05.07.2012
тегло: 672 KB
размери: 1500X2000 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Един от четиримата обгазени работници в помпената станция на Поморие е починал тази нощ в 1,30 часа. Лекарите са направили всичко възможно, но въпреки това състоянието на 27-годишният Д.К. бе най-тежко в сравнение с останалите.  Мъжът изпадна в кома след инцидента, както и колегата му. Снощи последният е излязъл от това състояние и вече е на самостоятелно дишане. Според лекарите мъжът е в стабилно състояние и е контактен. Състоянието на останалите двама работници също остава стабилно.
Четирима работници бяха обгазени с азотно-амонячни изпарения в помпена станция на ВиК в Поморие вчера. Мъжете са извършвали ремонтни дейности в станцията, подаваща отпадъчни води към пречиствателната станция на Поморие.
Помпената станция, където за обгазени работниците
инцидент,обгазяване,