КОМ ЕМИНЕ 2005 ПРЕС-ИНФО №6 - Красимир Илиев - Долфи поведе в класирането от първия ден
Първи ден на рали "Ком-Емине 2005"

Миналогодишният победител Красимир Илиев - Долфи подаде сериозна лидерска заявка с най-добро време от първите два етапа до село Говедарци. Дебютантът в офроуда Мирослав Николов от Клисура е втори, а Александър Ковачев от Пловдив е с трето време. Поради това, че не е лицензиран за нашия шампионат, третото място във временното класиране от първия ден е на Десислав Славчев, четвърти по време. Два джипа се преобърнаха през покрив малко след старта, но продължиха състезанието. В следващия ден етапите са три, като финишират в района на Пчелински минерални бани в Рила. Поради поройните дъждове маршрутът на най-популярното състезание минава на зиг-заг: Рила, Плана, Стара планина, Средна гора и Странджа.