"Ние сме дошли в България, за да спечелим този мач", обяви старши треньорът на Порто Андре Виаш Боаш
София - Пресконференция на ФК Порто

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Пресконференция на ФК Порто

дата: 30.09.2010
тегло: 400 KB
размери: 1552X2000 px
автор: Александър Михайлов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Старши треньорът на Порто Андре Виаш Боаш заяви на вчерашната пресконференция, че ще направи промени в състава за мача с ЦСКА. По неговите думи на терена ще има шестима от твърдите титуляри. „За нас е похвално, че ще използваме по-млади футболисти. Единствено се притеснявам дали тези, които ще влязат в игра ще се включат добре в колектива или ще бъдат изолирани. Ние сме дошли в България, за да спечелим този мач. ЦСКА е сериозен отбор, който успява да улучи точния момент и това ще ни затрудни”, коментира треньорът на португалците Виаш Боаш.
"ЦСКА е силен отбор и утре ще ни бъде трудно. Хубаво е да има ротации в състава, защото така всеки играч е свеж и може да даде най-доброто от себе си. Трябва да продълживм победната серия утре", заяви полузащитникът на Порто Кристиан Родригес. Уругваецът Родригес навършва 25 години днес.
Полузащитникът на Порто Кристиан Родригес и старши треньорът Андре Виаш Боаш
футбол,футболен,клуб,португалци,лига европа,евротурнири,