| В Пловдив почетоха паметта на Васил Левски Пловдив - 137 години от обесването на Левски | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - 137 години от обесването на Левски
дата: 19.02.2010 тегло: 618 KB размери: 2000X1382 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Десетки пловдивчани участваха в честванията по случай 137 години от обесването на Васил Левски, информира Plovdiv24.bg. В църквата "Св. Св. Апостоли Петър и Павел" бе отслужена литургия, а пред паметника на Левски в парк "Бунарджика" слово произнесе главния секретар на общината Борислав Инчев. На честването присъстваха кметът Славчо Атанасов, зам. кмета Петя Гогова, районните кметове - на "Тракия" Гиньо Матев и на "Западен" Здравко Димитров, представители на общинската и районните администрации, църковни деятели. Венци поднесоха граждани и политически организации. Военни поднасят венци на паметника на Апостола | ||