Опел Инсигния е автомобилът на годината на България за 2009
СОФИЯ - хотел "Радисън" - Церемония по наградите "Автомобил на годината"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

СОФИЯ - хотел "Радисън" - Церемония по наградите "Автомобил на годината"

дата: 16.12.2009
тегло: 398 KB
размери: 1598X2000 px
автор: Евгени Димитров
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

"Опел Инсигния" грабна приза "Автомобил на годината 2009" в традиционната анкета, организирана от Пресавтоклуб "България" на специална церемония в столичния хотел "Радисън" снощи.   Ван на годината е Тойота Версо 3, а 4х4 на годината е "Шкода Йети". От специалните награди изпъкна Приста Ойл с награда "Инвеститор на годината" и "Масло на годината". Пилот на годината е Крум Дончев, а екологичната награда "Зелен автомобил на годината" получи "Тойота приус".
Люба Ганчева от Дженеръл Мотърс България с наградата "Автомобил на годината" за "Опел Инсигния"
автомобили,автомобил,коли,награждаване,награди,пресавтоклуб