Във Варна "Черно море" и "Славия" си размениха по един гол

Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:
Регистрирай ме

На стадион Тича във Варна се игра срещата от "А" ПФГ между отборите на Черно море и Славия. Първото полувреме завърши с нулево равенство.  От началото на второто полувреме домакините показаха по-активна игра и в 61-ата мин. капитанът на варненци Георги Илиев откри резултата. До края на срещата тимът на Вили Вуцов опитва да изравни резултата и в 90-ата минута Жозе Жуниор измъкна една топка от защитниците на Черно море, преодоля вратаря Пиргов и изравни резултата, с което оформи крайния резултат 1:1.