| Тромпетъстит Ранди Брейкър свири на джем-сешън в пловдивския клуб "Петното на Роршах" ПЛОВДИВ - Музикален фестивал "Пловдивски джаз вечери 2009" - Клуб "Петното на Роршах" - джем-сешън на Ранди Брекър, Венци Благоев и приятели | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
ПЛОВДИВ - Музикален фестивал "Пловдивски джаз вечери 2009" - Клуб "Петното на Роршах" - джем-сешън на Ранди Брекър, Венци Благоев и приятели
дата: 10.10.2009 тегло: 201 KB размери: 1328X2000 px автор: Евгени Димитров |
|
| Регистрирай ме | ||
| Музикантите от концерта на Ранди Брекър и Венци Благоев се спуснаха в поздемията на известния пловдивски джаз-клуб "Петното на Роршах", където заедно със Стоян Янкулов - Стунджи продъжиха в дух на волна импровизация. Ценители от препълнения да последен сантиметър клуб коментираха лекотата, с която Брекър прави каденции от един мотив, без нещата да изглеждат тежки и претенциозни. Диалозите с тромпета на Венци Благоев обраха бурни аплодисменти, Стунджи също се включи с барабанно соло. Венци Благоев | ||