| Лупи прибрал 12 милиона лева от ЦСКА, разкри Димитър Борисов София - Шефовете на ЦСКА в ложата на дербито ЦСКА-Левски | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Шефовете на ЦСКА в ложата на дербито ЦСКА-Левски
дата: 23.09.2009 тегло: 319 KB размери: 1416X2000 px автор: Евгени Димитров |
|
| Регистрирай ме | ||
| Бившият президент на ЦСКА Александър Томов – Лупи е завлякъл клуба с около 12 милиона лева, обяви босът на "червените" Димитър Борисов. Според него Лупи е прибрал парите от трансферите, които "армейците" са направили по време на управлението му. "Томов не е вкарал нито една стотинка в касата на ЦСКА от продажбите на футболисти. Говорим за 12 милиона лева от трансфери", разкри пред вестник "Меридиан Мач" Борисов. Томов продаде над десет футболисти, а най-сериозните суми е прибрал от звездите на тима - нападателят Неи в Саудитска Арабия, защитникът Александър Тунчев в Лестър, Валентин Илиев в Терек (Грозни) и Велизар Димитров в Металург (Донецк). Венцислав Живков, Димитър Борисов и Иво Иванов в ложата по време на дербито ЦСКА - Левски | ||