Лупи прибрал 12 милиона лева от ЦСКА, разкри Димитър Борисов
София - Шефовете на ЦСКА в ложата на дербито ЦСКА-Левски

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Шефовете на ЦСКА в ложата на дербито ЦСКА-Левски

дата: 23.09.2009
тегло: 319 KB
размери: 1416X2000 px
автор: Евгени Димитров
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Бившият президент на ЦСКА Александър Томов – Лупи е завлякъл клуба с около 12 милиона лева, обяви босът на "червените" Димитър Борисов. Според него Лупи е прибрал парите от трансферите,  които "армейците" са направили по време на управлението му. "Томов не е вкарал нито една стотинка в касата на ЦСКА от продажбите на футболисти. Говорим за 12 милиона лева от трансфери", разкри пред вестник "Меридиан Мач" Борисов. Томов продаде над десет футболисти, а най-сериозните суми е прибрал от звездите на тима - нападателят Неи в Саудитска Арабия, защитникът Александър Тунчев в Лестър, Валентин Илиев в Терек (Грозни) и Велизар Димитров в Металург (Донецк).
Венцислав Живков, Димитър Борисов и Иво Иванов в ложата по време на дербито ЦСКА - Левски
Шефове,Димитър Борисов,Иво Иванов,собственици,ЦСКА,ложа,дерби,стадион,васил левски,