| Шефове на „Лукойл” посетиха екологична конференция в Бургас Бургас - Международна екологична конференция "Чист хоризонт" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Международна екологична конференция "Чист хоризонт"
дата: 15.09.2009 тегло: 303 KB размери: 1292X1730 px автор: Веселина Раканова |
|
| Регистрирай ме | ||
| Международна екологична конференция „Чист хоризонт”, организирана от Лукойл Нефтохим, стартира в Бургас. След 4 годишно прекъсване, градът стана домакин на един от най-значимите екологични форуми в страната. Специално за него от Москва пристигна първият вицепрезидент на „Лукойл” Владимир Некрасов с екипа си. Поводът е и 10 - годишнината от присъединяването на "Лукойл Нефтохим Бургас" към петролната компания. Конференцията откри ректорът на Университет „Проф. д-р Асен Златаров” професор Петко Петков в сградата на Бургаския свободен университет. Приветствия към организаторите и участниците в екологичния форум поднесоха първият вицепрезидент на „Лукойл” – Владимир Некрасов, областният управител на Бургас Константин Гребенаров, кметът Димитър Николов, председателят на УС на Лукойл Нефтохим Сергей Андронов. Първият вицепрезидент на ОАО "Лукойл" Владимир Некрасов, председателят на УС на "Лукойл Нефтохим" Сергей Андронов, областният управител Константин Гребенаров и кметът на Бургас Димитър Николов (от ляво на дясно) | ||