Политици и граждани положиха венци пред Паметника на Съединението в Пловдив под знака на трагедията
Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението

дата: 07.09.2009
тегло: 366 KB
размери: 1282X1848 px
автор: www.plovdiv24.com
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Тазгодишната церемония по полагането на венци на Паметника на Съединението в Пловдив, по повод 6 септември, премина под знака на трагедията от Охридското езеро.  Единствено кметът на града Славчо Атанасов прочете изказване, в което изрази съболезнования от името на цял Пловдив на загиналите българи в трагичния инцидент. Атанасов заяви, че трябва да вземем пример от българите, извършили акта на Съединението и да забравим всякакви различия между помежду ни, обединявайки се за общото благо. На церемонията присъстваха още председателят на Народното събрание Цецка Цачева, областният управител Иван Тотев, политици, общественици и граждани. Военни положиха венци от името на президента Георги Първанов, премиера Бойко Борисов, министри, държавни структури, политически партии, обществени организации.
Военни полагат венци пред Паметника на Съединението
Пловдив,Полагане,венци,Паметник на Съединението,съединение,празник,