| Политици и граждани положиха венци пред Паметника на Съединението в Пловдив под знака на трагедията Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението
дата: 07.09.2009 тегло: 366 KB размери: 1282X1848 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Тазгодишната церемония по полагането на венци на Паметника на Съединението в Пловдив, по повод 6 септември, премина под знака на трагедията от Охридското езеро. Единствено кметът на града Славчо Атанасов прочете изказване, в което изрази съболезнования от името на цял Пловдив на загиналите българи в трагичния инцидент. Атанасов заяви, че трябва да вземем пример от българите, извършили акта на Съединението и да забравим всякакви различия между помежду ни, обединявайки се за общото благо. На церемонията присъстваха още председателят на Народното събрание Цецка Цачева, областният управител Иван Тотев, политици, общественици и граждани. Военни положиха венци от името на президента Георги Първанов, премиера Бойко Борисов, министри, държавни структури, политически партии, обществени организации. Военни полагат венци пред Паметника на Съединението | ||