Политици и граждани положиха венци пред Паметника на Съединението в Пловдив под знака на трагедията
Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението

дата: 07.09.2009
тегло: 512 KB
размери: 1333X2000 px
автор: www.plovdiv24.com
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Тазгодишната церемония по полагането на венци на Паметника на Съединението в Пловдив, по повод 6 септември, премина под знака на трагедията от Охридското езеро.  Единствено кметът на града Славчо Атанасов прочете изказване, в което изрази съболезнования от името на цял Пловдив на загиналите българи в трагичния инцидент. Атанасов заяви, че трябва да вземем пример от българите, извършили акта на Съединението и да забравим всякакви различия между помежду ни, обединявайки се за общото благо. На церемонията присъстваха още председателят на Народното събрание Цецка Цачева, областният управител Иван Тотев, политици, общественици и граждани. Военни положиха венци от името на президента Георги Първанов, премиера Бойко Борисов, министри, държавни структури, политически партии, обществени организации.
Военни почитат паметта на жертвите пред Паметника на Съединението
Пловдив,Полагане,венци,Паметник на Съединението,съединение,празник,