| Политици и граждани положиха венци пред Паметника на Съединението в Пловдив под знака на трагедията Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Пловдив - Полагане на венци пред Паметника на Съединението
дата: 07.09.2009 тегло: 312 KB размери: 1078X1966 px автор: www.plovdiv24.com |
|
| Регистрирай ме | ||
| Тазгодишната церемония по полагането на венци на Паметника на Съединението в Пловдив, по повод 6 септември, премина под знака на трагедията от Охридското езеро. Единствено кметът на града Славчо Атанасов прочете изказване, в което изрази съболезнования от името на цял Пловдив на загиналите българи в трагичния инцидент. Атанасов заяви, че трябва да вземем пример от българите, извършили акта на Съединението и да забравим всякакви различия между помежду ни, обединявайки се за общото благо. На церемонията присъстваха още председателят на Народното събрание Цецка Цачева, областният управител Иван Тотев, политици, общественици и граждани. Военни положиха венци от името на президента Георги Първанов, премиера Бойко Борисов, министри, държавни структури, политически партии, обществени организации. Заместник председателят на Парламента Павел Шопов, кметът на Пловдив Славчо Атанасов, председателят на Народното събрание Цецка Цачева, областният управител на Пловдив Иван Тотев почитат памета на загиналите в Охридското езеро | ||