“Faith No More” откриха “Spirit of Burgas”
Бургас - Първа вечер на "Spirit Of Burgas 2009"

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Бургас - Първа вечер на "Spirit Of Burgas 2009"

дата: 15.08.2009
тегло: 504 KB
размери: 1515X2000 px
автор: Румен Раканов
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Американската алтърнътив банда “Faith No More” откри най-големия музикален фестивал в България – “Spirit Of Burgas” снощи. Майк Патън, Били Гулд и компания се събраха отново след дългогодишна солова кариера за да зарадват хилядите си почитатели на централната сцена на плажа в Бургас с емблематичните за цяло едно поколение хитове като "Epic", "We care a lot" и "The real thing". Фестивалът от своя страна се радва на почти тройно по-голям интерес спрямо миналата година и това го превръща в най-бързоразвиващата се дестинация за множество меломани от цял свят. Довечера на сцената се очакват веселяците от Fun Lovin’ Criminals.
Екстравагантни посетители на фестивала
Spirit of burgas,festival,фестивал,спирит ъф бургас,концерт,сцена,рок,метъл,група,банда,централна сцена,плаж