| “Faith No More” откриха “Spirit of Burgas” Бургас - Първа вечер на "Spirit Of Burgas 2009" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Първа вечер на "Spirit Of Burgas 2009"
дата: 15.08.2009 тегло: 318 KB размери: 1482X2000 px автор: Румен Раканов |
|
| Регистрирай ме | ||
| Американската алтърнътив банда “Faith No More” откри най-големия музикален фестивал в България – “Spirit Of Burgas” снощи. Майк Патън, Били Гулд и компания се събраха отново след дългогодишна солова кариера за да зарадват хилядите си почитатели на централната сцена на плажа в Бургас с емблематичните за цяло едно поколение хитове като "Epic", "We care a lot" и "The real thing". Фестивалът от своя страна се радва на почти тройно по-голям интерес спрямо миналата година и това го превръща в най-бързоразвиващата се дестинация за множество меломани от цял свят. Довечера на сцената се очакват веселяците от Fun Lovin’ Criminals. Panican Whyasker на сцената на Spirit of Burgas | ||