| Двама български офицери станаха рицари във Великия Приорат НАТО на рицарите тамплиери София - Годишен Конвент на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим – Велик Приорат НАТО в хотел „Кемпински” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Годишен Конвент на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим – Велик Приорат НАТО в хотел „Кемпински”
дата: 03.08.2009 тегло: 356 KB размери: 1298X2000 px автор: Стефан Марков |
|
| Регистрирай ме | ||
| България стана домакин на годишният Конвент на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим – Велик Приорат НАТО в хотел „Кемпински” днес. По време на конвента се състоя ритуал и инвеститура по посвещаването на нови рицари и постуланти тамплиери към Ордена. Сред тях са и двама български офицери. Събитието е първият провеждан форум на чуждестранен Велик Приорат в България, с което се отбелязва 60-годишнината на НАТО и 5-годишнината от присъединяването на България към пакта. Ръкододството на Приората подготвя ритуала | ||