Двама български офицери станаха рицари във Великия Приорат НАТО на рицарите тамплиери
София - Годишен Конвент на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим – Велик Приорат НАТО в хотел „Кемпински”

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Годишен Конвент на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим – Велик Приорат НАТО в хотел „Кемпински”

дата: 03.08.2009
тегло: 343 KB
размери: 1599X2000 px
автор: Стефан Марков
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

България стана домакин на годишният Конвент на Ордена на рицарите тамплиери на Йерусалим – Велик Приорат НАТО в хотел „Кемпински” днес. По време на конвента се състоя ритуал и инвеститура по посвещаването на нови рицари и постуланти тамплиери към Ордена. Сред тях са и двама български офицери.  Събитието е първият провеждан форум на чуждестранен Велик Приорат в България, с което се отбелязва 60-годишнината на НАТО и 5-годишнината от присъединяването на България към пакта.
Българските офицери очакват да станат рицари тамплиери
рицар,тамплиер,приорат,нато,българия,среща,конвент,