Късо съединение спря движението до новата метростанция днес
София - Затворено метро

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

София - Затворено метро

дата: 25.05.2009
тегло: 262 KB
размери: 1328X2000 px
автор: Миро Златев
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Късо съединение е причината за спиране движението на метрото днес в участъка „Младост” - „Стадион Васил Левски”.  Това обяви Стоян Братоев, директор на общинската фирма „Метрополитен”. Аварията е станала в близост до метростанцията при булевард „Г.М.Димитров” в посока „Младост”, където е станало късо съединение в контактната релса. На място са аварийно-ремонтни бригади, които трябва да подменят изолаторите на контактната релса, а това е наложило спирането на движението на метрото в този участък около 13.30 часа. По думите на Братоев повредата трябва да бъде отстранена до края на работния ден, а утре сутринта метрото ще се движи по обичайното си разписание. От Столичната компания за градски транспорт (СКГТ) са осигурили автобусен транспорт по линия с номер 113, който ще извозва пътниците от стадион „Васил Левски" до „Младост 1" до края на деня.
Граждани надничат през витрините на метростанция
метро,метростанция,обществен транспорт,трафик,градски транспорт,авария,елзахранване,обява