Посрещнаха с протест президента на “Транснефт” в Бургас
Бургас - Протест срещу “Транснефт”

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

Бургас - Протест срещу “Транснефт”

дата: 26.03.2009
тегло: 758 KB
размери: 1333X2000 px
автор: Веселина Раканова
потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Активисти на СДС посрещнаха вчера делегация на руската компания “Транснефт” с протест, на който издигнаха плакати срещу тях. “Транснефт” е основен координатор на проекта за нефтопровода Бургас – Александруполис.  Областният управител на Бургас Любомир Пантелеев прие делегацията от руската компания, начело с президента й Николай Токарев. По време на срещата руските представители още веднъж заявиха, че няма да има отлагане на проекта по изграждане на петролопровода Бургас - Александруполис. Очакванията на компанията са строителството на нефтопровода да започне във втората половина на 2010 г. Използваната технология ще бъде най-съвременната и безопасна, с минимален риск, обясни още президентът на “Транснефт”.
Протестиращите са издигнали плакати
Бургас,Протест,Транснефт,Бургас – Александруполис,плакати,