| Посрещнаха с протест президента на “Транснефт” в Бургас Бургас - Протест срещу “Транснефт” | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
Бургас - Протест срещу “Транснефт”
дата: 26.03.2009 тегло: 758 KB размери: 1333X2000 px автор: Веселина Раканова |
|
| Регистрирай ме | ||
| Активисти на СДС посрещнаха вчера делегация на руската компания “Транснефт” с протест, на който издигнаха плакати срещу тях. “Транснефт” е основен координатор на проекта за нефтопровода Бургас – Александруполис. Областният управител на Бургас Любомир Пантелеев прие делегацията от руската компания, начело с президента й Николай Токарев. По време на срещата руските представители още веднъж заявиха, че няма да има отлагане на проекта по изграждане на петролопровода Бургас - Александруполис. Очакванията на компанията са строителството на нефтопровода да започне във втората половина на 2010 г. Използваната технология ще бъде най-съвременната и безопасна, с минимален риск, обясни още президентът на “Транснефт”. Протестиращите са издигнали плакати | ||