| Веселина от Несебър е „Бебе на 2009” София - Пресконференция за "Бебе на 2009" | ||
|
| ||
| Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори
София - Пресконференция за "Бебе на 2009"
дата: 06.01.2009 тегло: 130 KB размери: 2000X1333 px автор: Евгени Димитров |
|
| Регистрирай ме | ||
| Бебето Веселина, родено в първата минута на новата година, стана "Бебе 2009" стана ясно на пресконференция в БТА днес. Веселина е първото дете на 25-годишната Нели Жекова от село Оризаре, Несебърско. Момиченцето е родено в МБАЛ-Бургас с тегло 3,160 килограма и ръст 51 сантиметра."Бебе 2009" е ежегодна кампания на списание „Девет месеца”. В присъствието на нотариус, журналистката от вестник "Банкер" Слава Аначкова изтегли победителя. За "Бебе 2009" се конкурираха още две момиченца – Камелия, родена в МБАЛ ”Света Петка Българска” ,Нова Загора и Ангелина, родена в МБАЛ Асеновград. Пресконференция за "Бебе на годината" | ||